Збірна України 28 Червня, 23:42 18861
Збірна України дізналася суперника по 1/4 фіналу Євро-2023: відомо, з ким зіграє команда Ротаня | 19-27
Після зіграних матчів третього туру чемпіонату Європи-2023 в групі D визначився суперник для молодіжної збірної України в 1/4 фіналу турніру.

У середу, 28 червня, завершися груповий етап молодіжного чемпіонату Європи, що проходить в Грузії та Румунії.

В останніх матчах вирішувалося доля путівок до 1/4 фіналу у квартеті D.

Збірна Італії провела безгольовий перший тайм з Норвегією. Вже в другому таймі італійців шокував норвезький нападник Ерік Ботхейм, який здобув перемогу для власної команди. Сенсаційна поразка збірної Італії коштувала їм участі у чвертьфіналі молодіжного чемпіонату Європи.

Своєю чергою французи зі швейцарцями провели результативний перший тайм: на гол з пенальті від Аміна Гуірі відповів Дан Ндоє. В другому таймі забитими м'ячами відзначилися Бредлі Баркола, Раян Шаркі та Максенс Какере, які принесли своїй команді розгромну перемогу над Швейцарією з рахунком 4:1.

Таким чином у чвертьфіналі Євро-2023 молодіжна збірна України зіграє з Францією. На швейцарців в 1/4 фіналу Євро-2023 чекатиме збірна Іспанії.

Матч відбудеться у неділю, 2 липня, у Румунії на арені Клуж. Гра розпочнеться о 22:00 за київським часом.