Україна сенсаційно переграла Францію та вийшла у півфінал Євро – відео

Збірна України 2 Липня, 23:56 1315
Україна сенсаційно переграла Францію та вийшла у півфінал Євро – відео | 19-27
Підопічні Руслана Ротаня зустрічалися з однолітками з Франції у чвертьфіналі молодіжного Євро-2023.

Євро-2023 U-21. 1/4 фіналу

Франція U-21 – Україна U-21 – 1:3

• Голи: Шеркі, 19 – Судаков, 32, 44, Бондаренко, 86

«Синьо-жовті» у груповому етапі обіграли Хорватію (2:0), мінімально здолали Румунію (1:0) та розписали нічию з Іспанією (2:2). Україна вийшла у плей-офф з другого місця. Натомість Франція перемогла у всіх трьох матчах попереднього раунду. Зокрема, французи здолали Італію (2:1), Норвегію (1:0), Швейцарію (4:1) та виграли групу.

Михайло Мудрик вперше зʼявився у стартовому складі на Євро-2023, адже до цього мав проблеми з литковим мʼязом. У першому таймі вже на 7 хвилині французи створили неприємності для українців. Баркола увірвався у штрафний майданчик та пробив – Трубін парирував.

На це підопічні Ротаня відповіли швидкою атакою. Кащук скинув на Криськіва, а той віддав на Мудрика, який не встиг вискочити з-за спини опонента. Проте розмочити рахунок вдалося саме Франції. Баркола з флангу прострілив на Шеркі, він на замаху прибрав кількох гравців «синьо-жовтих» та поцілив у нижній кут. Криськів міг зрівнювати, але арбітр скасував взяття воріт через офсайд.

Невдовзі Мудрик заробив пенальті. Вінгера Челсі збив у підкаті Келюля. 11-метровий холоднокровно реалізував Судаков. Під завісу тайму ця звʼязка знову ідеально спрацювала. Мудрик зі своєї половини поля віддав розкішний пас на забігання Судакову, якому залишилося лише обіграти голкіпера та вивести Україну вперед.

По перерві Ротань замість Кащука та Криськіва випустив Назаренка і Сікана. Баркола вибіг на побачення з голкіпером – Трубін врятував, а арбітр ще й зафіксував офсайд. За хвилину вже Назаренко опинився в положенні поза грою, коли намагався замкнути подачу Мудрика.

На 81-й хвилині Вахі таки влучив у володіння Трубіна. Арбітр спочатку зарахував, але після перегляду відеоповтору скасував гол. Під завісу матчу Бондаренко поставив фінальну крапку в матчі – 3:1 на користь підопічних Ротаня.

Україна у півфіналі зіграє проти Іспанії. «Синьо-жовті» також отримали путівку на Олімпіаду 2024 року у Парижі.