Світовий футбол 10 Липня, 18:36 193
7 років тому Португалія вперше виграла Євро, а Роналду став «тренером» – ретро дня | 19-27
10 липня 2016-го збірна Португалії обіграла Францію та стала чемпіоном Європи

Португалія не вважалася фаворитом Євро-2016. Роналду та компанія ледве вийшли з групи, не вигравши жодного матчу, а у плей-офф вибили Хорватію, Польщу та Уельс. У фіналі Португалія зустрілася із французами.

Господарі турніру виглядали набагато переконливішими. Багато хто заздалегідь віддавав титул Франції, а після ранньої травми Роналду суперника взагалі поховали. Проте Португалія в овертаймі знайшла свій шанс – переможний гол забив Едер.

А Кріштіану провів фінал у ролі тренера. Підійшовши на заміну в середині першого тайму, він весь матч метушився в технічній зоні і підказував партнерам навіть активніше за Фернанду Сантуша. З фінальним свистком Роналду розплакався.