Динамо Київ 12 Липня, 22:01 5292
«Динамо» розписало результативну нічию з «Янг Бойз» у спарингу – фейл Лєднєва та курйозний автогол | 19-27
Київське «Динамо» провело контрольний матч з «Янг Бойз».

Товариська гра

Динамо – Янг Бойз – 3:3

• Голи: Дубінчак, 9, Беніто, 23 – Еліа, 19, Нсаме, 37 (пен.), Лакомий, 65, Лустенбергер 90+1

Напередодні динамівці розгромили Динамо Бухарест (4:1) і знищили Вольфсберг (8:0) та Триглав (9:0). Поєдинок з Янг Бойз також вийшов результативним.

Вже на 9 хвилині Дубінчак відкрив рахунок після подачі з флангу, однак суперникам вдалося зрівняти.

Дячук пропустив Еліа, який оформив гол. Згодом Беніто вивів киян вперед, але наприкінці тайму Тимчик зіграв рукою у власному штрафному. Бущан не зумів парирувати 11-метровий удар.

По перерві кияни діяли не так активно, як у першій 45-хвилинці. Після низки замін від Луческу «біло-сині» пропустили третій гол. На 80-й хвилині Лєднєв втратив розкішну можливість – партнери вивели Богдана на ударну позицію, але той діяв нерішуче, тож суперник зумів відібрати м'яч. Гравці Динамо допускалися багато помилок, однак зрівняти таки вдалося.

На останніх секундах гри Діалло долучився до забитого м'яча. Він віддав пас у штрафний, а захисник гостей забив у власні ворота. Фінальний свисток зафіксував нічию.