Динамо Київ 16 Липня, 12:20 337
Колишній динамівець допоміг забити курйозний гол у Бразилії: його «Ботафого» мчить до чемпіонства | 19-27
Ботафого приймав РБ Брагантино у 15 турі бразильської Серії А.

Бразилія, Серія А

Ботафого – РБ Брагантино – 2:0

Голи: Едуардо, 48, Ді Пласідо, 61

Ботафого здобув четверту поспіль перемогу в чемпіонаті Бразилії. Черговою жертвою став РБ Брагантино. В першому таймі командам не вдалося порадувати забитими голами, а ось після перерви ситуація змінилася.

На 48 хвилині другої половини гри не вдало на виході зіграв голкіпер гостей. Че че, який мав досвід виступу за київське Динамо, віддав точний пас на Едуардо, який відправив м'яч між ніг воротарю РБ Брагантино. В середині другого тайму Ді Пласідо подвоїв перевагу своєї команди. Зазначимо, що інший колишній гравець Динамо Вітінью отримав «гірчичник».

Ботафого лідирує у турнірній таблиці Серії А, маючи у своєму активі 39 балів, випереджаючи найближчого суперника на 13 пунктів. РБ Брагантино перебуває на шостому місці з 24 очками.