«Динамо» здобуло перемогу у матчі проти зіркового «Аль-Хіляля»

«Динамо» здобуло перемогу у матчі проти зіркового «Аль-Хіляля» | 19-27
Динамо зіграло черговий спаринг на зборах у Австрії.

Динамо – Аль-Хіляль – 1:0

• Гол: Буяльський, 5

Для динамівців це був шостий спаринг в рамках тренувально-навчальних зборів. Раніше вони розгромили Динамо Бухарест (4:1), Вольфсберг (8:0), Триглав (9:0), зіграли внічию з Янг Бойз (3:3) та здолали Аріс (4:0)

У матчі з Аль-Хілялем кияни повели в рахунку вже на 5-й хвилині.

Буяльський відгукнувся на пас Тимчика та поцілив у рамку воріт. Згодом Ярмоленко мав розкішну нагоду забити з далекої відстанні, але влучив у поперечку. Ще у першій 45-хвилинці Луческу зробив заміну – Волошин вийшов на поле замість Кабаєва, який невдало приземлився та пошкодив ніс.

По перерві кияни створили низку перспективних моментів, гості також мали чим відповісти, проте змінити рахунок у зустрічі нікому так і не вдалося.

Додамо, у чемпіонаті Саудівської Аравії вистуавє і Аль-Наср, за який грає Кріштіану Роналду.

Нагадаємо, перший офіційний матч у новому сезоні УПЛ динамівці проведуть проти ужгородського Миная 30 липня.