Зінченко ризикує не зіграти в благодійному матчі на підтримку України – «Арсенал» поставив жорсткий ультиматум футболісту

Футбол України 23 Липня, 18:18 1242
Зінченко ризикує не зіграти в благодійному матчі на підтримку України – «Арсенал» поставив жорсткий ультиматум футболісту   | 19-27
Керівництво лондонців дозволить українцю Олександру Зінченку зіграти в благодійному матчі в Лондоні, але не більше 5 хвилин.

П'ятого серпня у Лондоні відбудеться благодійний поєдинок Game4Ukraine збиратиме кошти на реконструкцію Михайло-Коцюбинської школи в Чернігівській області, яку зруйнували російські ракети. Участь Олександра Зінченка в грі перебуває під великим питанням.

Як повідомляє NOW.Arsenal, керівництво «канонірів» дозволить Зінченку зіграти максимум п'ять хвилин у благодійній зустрічі, щоб не ризикувати його здоров'ям перед матчем за Суперкубок.

Нагадаємо, вже шостого серпня Арсенал, у складі якого виступає Олександр Зінченко, зіграє матч Суперкубку Англії проти Манчестер Сіті.

Український лівий захисник вже майже відновився від пошкодження, отриманого ще минулого сезону, проте з ним працюють дуже обережно, щоб дати змогу повністю відновитися до кампанії 2023-24.