Джерело: «15 представників СК «Дніпро-1» відчули симптоми отруєння, з них 8 футболістів»

Футбол України 1 Серпня, 13:11 634
Джерело: «15 представників СК «Дніпро-1» відчули симптоми отруєння, з них 8 футболістів» | 19-27
Головний редактор «Профутбол Digital» Володимир Звєров розповів про ситуацію в «Дніпрі-1» перед матчем 2-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів проти «Панатінаїкоса».
«За моєю інформацією, учора ввечері стало зле 15 (!) представникам українського клубу. Усі вони відчували симптоми отруєння. Серед них - 8 футболістів! Зрозуміло, що їхня участь у вечірній грі під великим питанням.

Симптоми отруєння відчували навіть ті представники делегації клубу, які не вечеряли разом з командою в афінському готелі. А лише пили воду і їли банани, які сторона-організатор залишила для гостей у роздягальні.

Зараз у клубі проводять розслідування, як так могло статися. Паралельно адміністратори команди самі закуповують продукти у місцевому супермаркеті.

А ще у «Дніпрі-1» мають невдоволення організаційним прийомом, який влаштували греки. І які мають (згідно з регламентом) робити все чітко.

Наприклад, після тренування у роздягальні «Дніпра-1» не було рушників. А ще - автобус, який перевозив команду до готелю, запізнився на 30 хвилин і, замість прямої очевидної дороги до готелю, почав довго блукати манівцями», - написав Звєров у Телеграм-каналі.

Матч «Дніпро-1» - «Панатінаїкос» розпочнеться о 20.30. У першій грі грецький клуб переміг з рахунком 3:1.