«Сподіваємося, що обов'язково будемо грати в російській першості»: в «ДНР» хочуть включити «Шахтар» у чемпіонат рф

Світовий футбол 2 Серпня, 10:48 176
«Сподіваємося, що обов'язково будемо грати в російській першості»: в «ДНР» хочуть включити «Шахтар» у чемпіонат рф | 19-27
Зрадник України та самопроголошений голова так званої федерації футболу «ДНР» Павло Давиденко, впевнений, що бутафорний ФК «Шахтар» гратиме в чемпіонаті росії.

Сепаратист Павло Давиденко самовпевнено заявив, що команда з бананової республіки, фейковий Шахтар, гратиме в чемпіонаті росії, бо там вже грають клуби з Криму.

«Ми зустрічалися з представниками рф на саміті росія-Африка. Вони обговорювали питання співпраці. Питання потрапляння Шахтаря буде вирішено на більш високому рівні, ніж в обласному футбольному союзі.

Кримські команди конкурентоспроможні в чемпіонаті росії. Сподіваємося, що обов'язково будемо грати в російській першості», - сказав Давиденко російським пропагандистам.

В серпні 2014 року УЄФА заборонив кримським клубам брати участь у чемпіонаті росії.

З 1 січня 2015 року тимчасово окупований Крим розглядається як спеціальна зона для футбольних цілей до подальшого повідомлення.

З початку повномасштабного вторгнення рф під забороною на участь у турнірах під егідою УЄФА та ФІФА перебувають усі клуби та збірні країни-окупанта.

З 2014 року лише одна кримська команда переїхала на материкову частину України та продовжила виступи в змаганнях під егідою УАФ – сімферопольська Таврія.