Світовий футбол 3 Серпня, 07:24 2383
Ліга чемпіонів: Михайліченко крокує далі, Коваль вибув із «Шерифом», сенсація Фарер, син покарав батька хет-триком | 19-27
Владислав Кочергін із польським «Ракувом» пробився до 3-го раунду кваліфікації.

Ліга чемпіонів 2023/24

2-й раунд кваліфікації. Матчі у відповідь, 2 серпня

Астана (Казахстан) – Динамо Загреб (Хорватія) – 0:2, перший матч – 0:4

Богдан Михайліченко закріплюється у статусі основного гравця Динамо. Вихідними українець потрапив у символічну збірну туру чемпіонату Хорватії, а сьогодні допоміг добити Астану. Лівий захисник загребців відіграв усі 90 хвилин матчу, який завершився ще однією впевненою перемогою.

Карабах (Азербайджан) – Ракув (Польща) – 1:1, перший матч – 2:3

У Владсилава Кочергіна зворотня ситуація. Перший матч проти Карабаха він розпочинав у старті, проте зараз отримав від тренера лише фінальні півгодини. На щастя, Ракуву вдалося втримати домашню перевагу і пройти далі.

Генк (Бельгія) – Серветт (Швейцарія) – 2:2 (пен. 1:4), перший матч – 1:1

Маккабі Хайфа (Ізраїль) – Шериф (Молдова) – 4:1 (д.в.), перший матч – 0:1

Максим Коваль повторити досягнення земляків не зумів. Його Шериф до 85-ї хвилини зберігав потрібний результат проти Маккабі Х, але все ж пропустив від Джабера. У екстратаймі молдовани розсипались остаточно – 1:4. Один з голів в активі етнічного українця Еріка Шуранова.

Мольде (Норвегія) – ХІК (Фінляндія) – 2:0, перший матч – 0:1

У парі Мольде і ХІКа ключовим виявився фактор домашнього поля. Норвежці програли у Фінляндії, але вдома взяли реванш завдяки ударним 20 хвилиниам наприкінці.

Хеккен (Швеція) – КІ Клаксвік (Фарери) – 3:3 (пен. 3:4), перший матч – 0:0

Ледь не головна сенсація стадії в активі Клаксвіка. Фарерці затягнули Гекен у божевільну перестрілку з 6 голами і серію пенальті, яка виявилася тріумфальною саме для острів'ян.

Копенгаген (Данія) – Брейдаблік (Ісландія) – 6:3, перший матч – 2:0

Весело було і в матчі Копенгагена проти Брейдабліка, хоча без турнірної інтриги. Данці знову перемогли, а їхній хавбек Оррі Оскарссон покарав команду батька Оскара Торвальдссона хет-триком.

Галатасарай (Туреччина) – Жальгіріс (Литва) – 1:0, перший матч – 2:2