«Ми зробили нашу базу постійно доступною для київського «Динамо». Луческу — член нашої сім’ї», — тренер бухарестського «Динамо»

Динамо Київ 14 Серпня, 16:40 120
«Ми зробили нашу базу постійно доступною для київського «Динамо». Луческу — член нашої сім’ї», — тренер бухарестського «Динамо» | 19-27
Головний тренер бухарестського «Динамо» Овідіу Бурке розповів про крок назустріч «Динамо» київському, яке цими днями готується в столиці Румунії до матчу-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій із грецьким «Арісом».
«Ми зустрічалися з Мірчею Луческу два дні тому, він був трохи засмучений поразкою своєї команди від «Аріса» в першому матчі. Ми зі свого боку зробили нашу клубну базу постійно доступною для київського «Динамо».

Мірча Луческу — член нашої родини. Він пообіцяв, що в понеділок буде присутній на нашому матчі з «Ботошані». Ми сподіваємося, що зможемо дати йому привід для радості», — сказав Бурке під час пресконференції, присвяченій сьогоднішньому матчу своєї команди проти «Ботошані» в 5-му турі чемпіонату Румунії.