Асист Кривцова, гол Мессі. «Інтер Майамі» легко вийшов у фінал Кубка ліг

Світовий футбол 16 Серпня, 07:36 223
Асист Кривцова, гол Мессі. «Інтер Майамі» легко вийшов у фінал Кубка ліг | 19-27
У півфінальному матчі команда з Флориди забила 4 голи Філадельфії Юніон.

У ніч на 16 серпня відбувся півфінальний матч Кубка ліг 2023 між командами «Філадельфія Юніон» та «Інтер» Майамі (1:4).

Команди із Флориди забила швидкий гол і вийшла вперед уже на 3-й хвилині. Українець Сергій Кривцов зробив ідеальну вертикальну передачу вперед, і Хосеф Мартінес вразив ціль [ дивіться відео голу в Telegram ]

Потім зірковий аргентинець Ліонель Мессі подвоїв перевагу Інтера Майамі (2:0) на 20-й хвилині, пробивши потужним ударом здалеку низом. [ дивіться відео голу в Telegram ]

Наприкінці першого першого тайму забив свій прем'єрний гол Жорді Альба , а в другому таймі команди обмінялися забитими м'ячами (4:1).

Інтер Майамі легко вийшов у фінал Кубка ліг 2023, де його суперником стане переможець іншого півфіналу: Монтеррей – Нешвілл.