Ігор Циганик: «Ван Леувен абсолютно авторитарний тренер. І гравцям «Шахтаря» це не подобається, вони незадоволені»

Футбол України 22 Серпня, 12:25 153
Ігор Циганик: «Ван Леувен абсолютно авторитарний тренер. І гравцям «Шахтаря» це не подобається, вони незадоволені» | 19-27
Відомий український телеведучий Ігор Циганик розповів про те, як гравці донецького «Шахтаря» сприймають нового головного тренера команди Патріка ван Леувена.
«Ван Леувену непросто. Наскільки я знаю, там ще існує шлейф попереднього тренера. У Йовічевіча і ван Леувена кардинально різні підходи. Йовічевіч — демократ, він хотів об’єднати команду, він комунікабельний, посміхається, жартує. Саме так Йовічевич працював із колективом. І футболісти звикли до цього.

А зараз прийшов ван Леувен, абсолютно авторитарний тренер, який не терпить слова „ні“. Він починає передавлювати гравців. Безумовно, це футболістам не подобається. І це помітно не тільки на футбольному полі, а також звучить і у висловлюваннях деяких футболістів. Вони незадоволені, але ван Леувен має свою певну систему, і він намагається її впровадити. Або він зламає футболістів і змусить робити те, що йому потрібно, або конфлікт виллється в погану історію», — сказав Циганик.