Головний тренер «Бешикташа» – про перемогу над київським клубом

Динамо Київ 25 Серпня, 09:31 4706
Головний тренер «Бешикташа» – про перемогу над київським клубом | 19-27
Головний тренер «Бешикташа» Шенол Гюнеш висловився про перемогу над «Динамо» (3:2) у першому матчі 4-го раунду кваліфікації Ліги конференцій.

«Ми щасливі, що виграли перший матч проти «Динамо». Усі наші гравці намагалися грати якнайкраще, це був цікавий матч. «Динамо» почало трохи краще. Ми забивали, вони забивали, обмінювалися голами, але врешті-решт ми отримали перевагу після першого матчу. Але це ще нічого не означає. Ми повинні виходити в груповий етап у наступному матчі.

Також у «Динамо» багато хороших гравців, вони намагалися бути ефективними шляхом довгих передач. Коли ми оборонялися добре, ми були ефективними. Хоча вони теж були ефективні в деякі періоди матчу. Це був цікавий матч і ми щасливі, що перемогли.

Наші минулі матчі у кваліфікації? Гравці намагаються грати якнайкраще. Звичайно, це завжди важливо мати переможну серію у кваліфікації. Кваліфікація до групового етапу важлива для нас. Ми хочемо кваліфікуватися, як і київське «Динамо».

Зайнутдінов? Він грав матчі до цього і був добре готовий. Після деяких проблем, ми хотіли випустити його. Зрештою, ми зробили заміну пізніше і використовували його на лівому фланзі, а під час захисного контролю праворуч. Він досі має період адаптації, але ми щасливі мати цього гравця.

Це був важкий матч для людей, які його дивилися. Але наприкінці гри команда перемогла, і я сподіваюся, що в другій грі ми продовжимо в такому ж дусі.

Тосун і наші нові трансфери? Не хочу говорити про трансфери. Ми використовуємо гравців, як нам це потрібно і як вони готові. Поки нічого сказати. Тосун – це важливий гравець для нас. Він надає нам упевненість і знає, що має наступний матч. Ми ще дамо йому шанс.

Після матчу Луческу говорив із рефері. Я підійшов до нього, поговорив із ним і побажав удачі», – сказав Гюнеш.

Матч-відповідь відбудеться 31 серпня в Стамбулі. Початок зустрічі о 21:00 за Києвом.