«Атлетіко» знищив «Райо Вальєкано» – Мората дублем долучився до гольової феєрії

Світовий футбол 29 Серпня, 07:23 184
«Атлетіко» знищив «Райо Вальєкано» – Мората дублем долучився до гольової феєрії | 19-27
«Райо Вальєкано» зустрічався з «Атлетіко» у рамках 3-го туру чемпіонату Іспанії.

Ла Ліга. Тур 1

Райо Вальєкано – Атлетіко – 0:7

1. Голи: Грізманн, 2, Депай, 16, Моліна, 36, Мората, 73, 84, Корреа, 79, Льоренте 86

Атлетіко на виїзді ще у першому таймі знищив Райо Вальєкано. Мадридський клуб дозволив супернику більше часу контролювати мʼяч, але створював свої моменти та ідеально їх реалізовував.

Грізманн розмочив рахунок ще 2 хвилині зустрічі, замкнувши передачу від Де Пауля. Депай ударом по центру воріт подвоїв перевагу, а Моліна закрутив мʼяч у нижній кут та зробив рахунок на табло розгромним.

На 73 хвилині поєдинку Мората красиво пробив з межі штрафного майданчика та поцілив прямісінько у девʼятку. Також до гольової феєрії долучився Корреа. Він перекинув мʼяч через голкіпера, який невчасно вийшов з лінії воріт. Невдовзі Мората оформив дубль, а фінальну крапку у матчі поставив Льоренте.

Атлетіко піднявся на 2 сходинку турнірної таблиці з 7 очками. Райо Вальєкано опинився на 8 місці та має у своєму активі 6 балів.