Світовий футбол 31 Серпня, 08:59 3581
Миколенко феєрично дебютував у сезоні перемогою у Кубку ліги, «Челсі» без Мудрика здолав «Вімблдон» | 19-27
«Евертон» вирвав вольову перемогу у «Донкастера» на виїзді в 1/32 фіналу Кубка англійської ліги.

Кубок англійської ліги. 1/32 фіналу

Челсі – Вімблдон – 2:1

• Голи: Мадуеке, 45 (п.), Фернандес, 72 – Тіллі, 19 (п.)

Челсі без Мудрика здолав Вімблдон. У середині першого тайму господарі пропустили з пенальті. Мадуеке під завісу першої 45-хвилинки зміг відквитати гол. По перерві Фернандес подвоїв перевагу «синіх», вивівши їх в 1/16 фіналу. Нагадаємо, Михайло Мудрик продовжує оговтуватися від травми.

Донкастер – Евертон – 1:2

• Голи: Айронсайд, 44 – Бету, 73, Данджума, 88

Миколенко феєрично дебютував у сезоні, перемігши Донкастер. Відкрити рахунок вдалося господарям поля під завісу першого тайму – відзначився Айронсайд. Однак по перерві свій дебютний гол у складі «ірисок» забив новачок Бету, ефектно приборкавши передачу Дукуре. Наприкінці другого тайму Данджума забив вирішальний гол, який приніс Евертону перемогу.

Український захисник Віталій Миколенко провів на полі 75 хвилин та отримав за свою гру 7,5 бала, що стало третьою оцінкою в команді після Груневелда (7,9) і Гарнера (7,7).