«Бешикташ» – «Динамо» Київ: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

Динамо Київ 31 Серпня, 16:28 366
«Бешикташ» – «Динамо» Київ: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса | 19-27
Відомий український журналіст-інсайдер Ігор Бурбас склав прогноз на матч-відповідь кваліфікації Ліги конференцій «Бешикташ» – «Динамо» Київ.
«Динамо» минулого четверга виглядало жваво, і лише помилки центральних захисників у нічийний по суті грі призвели до плачевних 2:3. Це відставання важко, але в принципі можна відіграти. Якщо в атаці зіграти з не меншим напором. Моментів-то в Бухаресті вистачало з головою. А от захисту треба додавати в надійності.

Правда, де тільки її взяти? Центральна оборонна вісь – поки в команді найслабша, нею суперники радо і користуються.«Бешикташ» продовжив свою успішну серію, яка без поразок триває вже понад півроку. І стамбульці, і «динамівці» свої внутрішні матчі чергового туру перенесли. Розуміють ціну очного двобою, на кону мінімум 3 мільйони євро. І ось ця взаємна свіжість – ще одна рівновага, з якою команди підійдуть до повторної зустрічі. У ній українці знову змушені обходитись без допомоги Ярмоленка, і це величезний недолік.
Які дивіденди від цієї паузи, зокрема, кияни можуть отримати, аналізуємо. По-перше, більше такого необхідного для них часу на відновлення. По-друге, на очну підготовку, не відволікаючись на сторонніх опонентів. По-третє, домашні заготовки, з якими варто їхати в столицю Туреччини. І ось ця третя складова, як бачиться мені, може допомогти хлопцям Луческу першими забити.
На це однозначно буде ставка команди, яка потребуватиме додаткового заряду у вигляді швидкого голу. Головне, звичайно, не злякатися гучних трибун, за яких молода київська команда не звикла грати останні роки.

Ставка - перший гол: «Динамо» Київ, к. 3, 85.
Роби матч ще цікавішим та переходь за посиланням на сайт FAVBET, прогнозуй результат поєдинку та отримай бонус до 10000 грн + 300 fs на перший депозит!