Тренер «Бенфіки» визначив долю Трубіна: «Ситуація у воротах зрозуміла на сто відсотків»

Світовий футбол 2 Вересня, 15:59 226
Тренер «Бенфіки» визначив долю Трубіна: «Ситуація у воротах зрозуміла на сто відсотків» | 19-27
Український воротар Бенфіки Анатолій Трубін отримав позитивний сигнал від наставника Рогера Шмідта.
«Я ніколи не оголошую стартовий склад і подібні рішення. Я дав Трубіну декілька тижнів, щоб звикнути до всього, набути впевненості та поспілкуватися з одноклубниками, що, на мій погляд, дуже важливо.

Самуел Соареш показує, що готовий грати за Бенфіку. Зараз у нас на воротах є нова енергія. Трубін дуже якісний гравець, у нього є досвід гри у Лізі чемпіонів з різницею у декілька днів між матчами. Я завжди шукаю правильний момент, щоб дати гравцям можливість проявити себе.

Такі трансфери завжди довгострокові. Ми беремо цих гравців, адже вони нас переконали. Тому вони підписують контракти на чотири, п'ять або шість років. Початок завжди особливий і залежить від стану гравця та ситуації в команді. Трубін дуже хороший воротар, ми в нього віримо. Зараз ситуація у воротах зрозуміла на сто відсотків», – цитує Рогера Шмідта офіційний сайт Бенфіки.

Нагадаємо, Анатолій Трубін досі не провів жодного матчу за лісабонців. Дебют українця може відбутися вже сьогодні, 2-го вересня, у матчі проти Віторії Гімараєш.