Футбол України 16 Вересня, 17:25 268
Перша ліга: «Інгулець» виграв битву лідерів, «Металіст» допоміг «Карпатам» піти у відрив, рятівний гол 38-річного ветерана  | 19-27
​У суботу, 16 вересня, продовжився 8-й тур чемпіонату України серед команд Першої ліги.

Інгулець – Вікторія – 3:0

Голи: Пятов, 57, Богунов, 60, Кольцов, 90+1 (пен)

Вилучення: Сидоренко, 37 (Інгулець)

Програму ігрового дня відкрили Нива Бузова і Металіст. Обидві команди створили по кілька моментів, але жодна із них так і не забила. 0:0 – Металіст перервав двоматчеву серію поразок, але залишився на останньому місці групи А. Натомість Ниву результат явно не влаштував – команда з Київщини все ще йде другою, але втратила очки вже третій тур поспіль. Львівські Карпати, які напередодні свій матч виграли, відірвалися вже на 6 очок.

Хуст обіграв Ниву Тернопіль завдяки дублю Назара Приходька. У першому таймві він забив супергол зі штрафного, влучивши у дев'ятку. Наприкінці гри Приходько ударом у дотик завершив атаку Хуста і поставив крапку. 2:0 – закарпатці піднялися з останньої позиції групи А. Нива залишилася 4-ю.

Полтава не втримала перемогу над Діназом. Гол Стрельцова, забитий ударом головою, був єдиним аж до 90+2 хвилини. Діназ від поразки врятував 38-річний ветеран Сергій Старенький, який зрівняв рахунок у контратаці та приніс своїй команді нічию. 1:1 – Полтава втратила можливість наблизитися до Вікторії та Інгульця, Діназ перебуває у середині таблиці групи Б.

Ігровий день закривали лідери групи Б – Інгулець і Вікторія. Перший тайм завершився без голів, зате з вилученням – Сидоренко залишив господарів у меншості. Вікторія цим скористатися не змогла. На 57-й хвилині капітан Інгульця Олександр Пятов ударом у дотик вразив дальній кут. Майже одразу підопічні Владислава Лупашка подвоїли свою перевагу – Богунов класно виконав штрафний. Крапку поставив Кольцов, який реалізував пенальті в компенсований час. 3:0 – Інгулець розбив головного конкурента і відірвався на 7 очок.