Юрій Вірт: «Луческу провів дуже хороші заміни»

Динамо Київ 19 Вересня, 11:36 326
Юрій Вірт: «Луческу провів дуже хороші заміни» | 19-27
Відомий український тренер Юрій Вірт поділився своїми враженнями від учорашнього матчу 7-го туру чемпіонату України між київським «Динамо» і полтавською «Ворсклою» (2:0).

«Заслужена перемога «Динамо». Відзначу перші 20 хвилин матчу, зарядженість динамівців на цю гру, їхню активність, тиск на ворота «Ворскли». «Динамо» провело шикарний перший гол після триходівки Дубінчак — Ванат — Волошин. Потім кияни продовжили тиснути на ворота «Ворскли», створювали гольові моменти. Запам’яталася активність із лівого флангу, від Дубінчака і Волошина. Заряджений на ворота був Ванат, мав низку гольових моментів. «Ворскла» нічим не запам’яталася, два удари повз ворота. Тож гру в першому таймі повністю контролювало «Динамо».

У другому таймі швидкості були меншими і більше стало позиційних атак. Дуже хороші заміни провів Мірча Луческу. З виходом Кабаєва і Беніто атаки «Динамо» стали дуже гострими. Відзначу другий гол «Динамо» після ідеальної передачі Буяльського, виходу віч-на-віч із воротарем Беніто і його класної реалізації цього моменту. Також відзначу і Кабаєва: на 72-й хвилині тільки штанга врятувала полтавчан від голу. «Ворскла», в принципі, нічим таким не запам’яталася, за винятком удару Кане на 51-й хвилині, коли м’яч влучив у штангу.

Тож, повторюся, заслужена перемога «Динамо». Хочеться відзначити Дубінчака і Ваната. Останній хоч і не реалізував жодного зі своїх моментів, але створював хороший тиск на «Ворсклу». У гостей відзначу Кане — він був одним із найактивніших футболістів у складі своєї команди», — сказав Вірт у коментарі телеграм-каналу «УПЛ ТБ».