Світовий футбол 19 Вересня, 22:00 495
ЛЧ: «Мілан» через жахливу реалізацію не зміг дотиснути «Ньюкасл», «Лейпциг» переміг «Янг Бойз» | 19-27
Відбулися перші матчі групового етапу Ліги чемпіонів.

ЛЧ. Груповий етап. Тур 1

Група F

Мілан – Ньюкасл – 0:0

Група G

Янг Бойз – РБ Лейпциг – 1:3

Голи: Еліа, 33 – Сімакан, 3, Шлягер, 74, Хенрікс 90+2

Мілан приймав на домашній арені Ньюкасл. У першій половині зустрічі італійці були дуже активними в атаці та завдали 6 ударів у площину воріт. Проте жоден з них не перетворився у гол. Воротар Ньюкасла зіграв надійно та зумів нівелювати небезпеку у кожному з моментів.

По перерві підопічним Піолі не вдавалося так само насідати на ворота суперника. Захисники Ньюкасла контролювали ситуацію та вчасно зупиняли атаки. Але Мілану час від часу вдавалося знайти шпаринки. Зокрема Флоренці з правого флангу навісив на голову Леау – мʼяч пролетів над перекладиною. Під завісу тайму Жиру спробував переграти голкіпера, але марно. Більше командам не вдалося нічого зробити.

У паралельному матчі Янг Бойз зустрічався з Лейпцигом. Команди у першій половині поєдинку обмінялися голами. Сімакан розмочив рахунок ще на 3 хвилині. Він після подачі з кутового головою переправив мʼяч у нижній кут. Відновив паритет Еліа, який після індивідуального проходу з-за меж карного майданчика вистрілив під праву стійку.

У другому таймі нападник німців Опенда мав чудовий шанс відзначитися, але Расіоппі неймовірним сейвом врятував свою команду. Натомість Шлягер ризикнув та вистрілив здалеку – влучив прямісінько у правий нижній кут. У додатковий час Хенрікс закріпив перемогу Лейпцига з рахунком 3:1.