Світовий футбол 20 Вересня, 21:48 325
Фонсека стартував у Лізі конференцій із перемоги – суперник сам привіз два м'ячі   | 19-27
Лілль здолав Олімпію в першому матчі групового етапу Ліги конференцій (2:0).

Ліга конференцій, 1-й тур

Лілль – Олімпія – 2:0

Гол: Девід, 43 (з пенальті), Язіджі, 90+4

Лілль Паулу Фонсеки здобув комфортну домашню перемогу в дебютному матчі групового етапу Ліги конференцій. «Доги» обіграли люблянську Олімпію з рахунком 2:0, забивши обидва м'ячі наприкінці кожного з таймів.

За кілька хвилин до перерви опорник гостей Доффо штовхнув у спину Харальдссона і «привіз» тим самим пенальті – Джонатан Девід упевнено виконав вирок, розвівши м'яч і воротаря в різні кути. Другий м'яч теж вийшов «привезеним»: гості невдало вкинули м'яч з ауту – точно на Язіджі. Юсуф отримав подарунок, прискорився і вирішив дуель із воротарем Олімпії на свою користь.