Світовий футбол 20 Вересня, 22:05 388
ЛЧ. «Реал» вирвав три очки в «Уніон Берлін», «Галатасарай» - нічию в «Копенгагена» | 19-27
Відбулися перші матчі середи в Лізі чемпіонів.

Реал Мадрид – Уніон Берлін – 1:0

• Гол: Беллінгем, 90+4

У матчі 1-го туру Ліги чемпіонів «Реал» вдома вирвав перемогу у німецької команди «Уніон Берлін» (1:0).

Єдиний у матчі гол на 90+4-й хвилині забив англійський хавбек Джуд Беллінгем.

Український голкіпер Андрій Лунін провів матч на лаві запасних, у воротах грав Кепа Аррісабалага.

В іншому матчі цієї групи о 22:00 італійський «Наполі» зустрінеться з португальською «Брагою».

Галатасарай (Туреччина) – Копенгаген (Данія) – 2:2

• Голи: Бое, 86, Тете, 88 – Ельюнуссі, 35, Гонсалвеш, 58.

Також, був зіграний перший матч групового етапу Ліги чемпіонів в групі А.

Чемпіон Туреччини «Галатасарай» на своєму домашньому полі приймав золотого призера бельгійського чемпіонату «Копенгаген».

В першому таймі глядачі стали очевидцями одного забитого м'яча, автором якого став нападник гостей Мохамед Ельюнуссі. Після перерви подвоїв перевагу датської команди португальський нападник Діогу Гонсалвеш.

На 73-й хвилині захисник «Копенгагену» Еліас Єлерт отримав другу жовту картку і покинув поле. Цим і скористалися господарі поля, які завдяки голу Саши Бое скоротили відставання до мінімум, а ексгравець «Шахтаря» бразилець Тете відновив паритет і підсумував остаточний рахунок на табло – 2:2.