«Атлетіко» розібрався з «Реалом» у мадридському дербі – Мората оформив дубль

Світовий футбол 25 Вересня, 10:02 269
«Атлетіко» розібрався з «Реалом» у мадридському дербі – Мората оформив дубль | 19-27
«Атлетіко» зустрічалося з «Реалом» у рамках 6-го туру чемпіонату Іспанії.

Ла Ліга. Тур 6

Атлетіко – Реал – 3:1

• Голи: Мората, 4, 46, Грізманн, 18 – Кроос, 35

«Вершкові» успішно розпочали сезон та здобули перемоги у всіх пʼяти матчах. А ось Атлетіко провів лише чотири поєдинки: поразка, нічия та дві звитяги.

Мадридське дербі ще у першому таймі потішило вболівальників результативністю. Мората на 4 хвилині зустрічі головою з близької відстані влучив у нижній кут. Грізманн подвоїв перевагу, замкнувши простріл Ньїгеса. Реал до перерви зміг відіграти один мʼяч – відзначився Кроос.

Другий тайм почався з дубля Морати. Нападник відгукнувся на навісну передачу Ньїгеса та головою переправив мʼяч повз голкіпера. Діас здійснив індивідуальний прохід, увірвався до штрафного Атлетіко та цілився під поперечину – Облак парирував. Загалом голкіпер господарів за матч виконав чотири сейви. «Вершкові» більше забити не змогли.

Атлетіко піднявся на 5 місце у турнірній таблиці Ла Ліги та має 10 очок. Реал залишився третім з 15 балами.