Футбол України 26 Вересня, 17:38 271
«Олександрія» на останніх секундах вирвала перемогу над «Рухом» завдяки автоголу Сапуги | 19-27
​Рух зустрічався з Олександрією в рамках 1/8 фіналу Кубка України.

Кубок України, 1/8 фіналу

Рух – Олександрія – 0:1

• Гол: Сапуга, 90+4 (А)

Львів'яни напередодні перемогли стрийську Скалу 1911 (2:0) в рамках КУ, натомість Олександрія одразу стартувала у турнірі зі стадії 1/8 фіналу. Що цікаво, поєдинок вирішили провести у Винниках на стадіоні імені Б.Маркевича. За чутками, Рух пояснив це тим, що хоче відновити газон на Арені Львів.

Після матчів у рамках чемпіонату України обидва наставники провели низку замін. Команда Руслана Ротаня діяла набагато краще, ніж у поєдинку з Чорноморцем (Олександрія програла 1:5), натомість Рух почував себе дещо розгублено. Однак підопічні Пономарьова все ж забили у першому таймі, та арбітр зафіксував положення поза грою. Олександрійці під завісу тайму мали розкішний момент, удар на себе прийняла стійка.

По перерві рухівці одразу пішли в атаку та практично весь час домінували на полі. Підопічні Ротаня активізувалися вже наприкінці другого тайму. На останніх секундах Олександрія отримала шанс на виконання штрафного, Калітвінцев подав, а Сапуга зрізав у власні ворота. Ротань і Ко крокують в 1/4 фіналу Кубка України.