Світовий футбол 2 Жовтня, 10:06 239
Ліга 1: сенсаційний лідер втратив очки, Фонсека вперше за два тури переміг, «Ліон» продовжує гнити на дні  | 19-27
Відбулися чергові матчі восьмого туру чемпіонату Франції.

Вилучення: Мохамед, 77

Ліон продовжує своє падіння на дно. Цього разу «ткачі» програли Реймсу на виїзді. Знову команда Гроссо нічогісінько не змогла продемонструвати в атаці.

Ніцца зустрічалась с сенсаційним лідером Брестом. Обидві команди намагалися діяти обережно в обороні і не підпускати суперника до своїх воріт. У підсумку зустріч пройшла без забитих голів.

Лілль в попередніх двох матчах чемпіонату не міг перемогти. Тож команді Фонсеки довелося реабілітуватися в виїзній зустрічі проти Гавра. «Доги» перемогли з комфортним рахунком 2:0.

Тулуза досить легко впоралася з Метцем, а Монпельє розгромив Лор'ян. Акор Адамс оформив другий дубль за «паладинів» у восьми турах.

Завершував тур матч між Ренном та Нантом. Дербі вийшло запальним. Команда Женезіо відкрила рахунок з пенальті на шостій хвилині. «Канарки» до перерви зрівняли, але Ренн все ж виявився сильнішим. Два голи влетіло в ворота гостей до кінця зустрічі.