Футбол України 8 Жовтня, 16:44 553
«Карпати» мінімально здолали «Буковину» з привозом воротаря, «Нива Бузова» продовжує переслідувати «левів» – Перша ліга | 19-27
Відбулись недільні поєдинки 11-го туру Першої ліги, в яких, зокрема, «Карпати» здобули перемогу.

У групі А свої поєдинки провели лідери – Нива Бузова та Карпати.

Нива Бузова – Поділля – 2:1

• Голи: Нехтій, 7, Книш, 57, (пен.) – Доброхотов, 37, (пен.)
  • Нереалізований пенальті: Сергійчук, 20 (Нива Бузова)

Спочатку Нива мінімально переграла Поділля. Нехтій відкрив рахунок у грі вже на 7-й хвилині, а Сергійчук мав чудову нагоду подвоїти перевагу команди з Бузової, але не реалізував пенальті. Поділля відповіло голом Доброхотова з 11-метрової позначки, але долю гри вирішив пенальті Книша на 57-й хвилині.

Буковина – Карпати – 0:1

• Гол: Підлепенець, 62

Карпати ж здолали Буковину. Перша половина пройшла без голів, а в середині другої Підлепенець вивів «зелено-білих» вперед. Не обійшлось без курйозу: Євген увійшов до штрафного та пробив у ближній кут, а воротар пропустив м'яч під руками. Цей гол і вирішив долю зустрічі, тож Карпати зберегли лідерство, набравши 29 очок, а Нива Бузова друга з 22 пунктами.