Світовий футбол 8 Жовтня, 21:01 273
«Байєр» очолив Бундеслігу, розгромивши «Кельн», «Баварія» розбила «Фрайбург» і піднялась у топ-3   | 19-27
У неділю 7-й тур чемпіонату Німеччини завершували три матчі.

Бундесліга, 7-й тур

Байєр – Кельн – 3:0

Голи: Хофманн, 22, Фрімпонг, 32, Боніфейс, 67

Баварія – Фрайбург – 3:0

Голи: Коман, 12, 85, Сане, 25

Айнтрахт – Хайденхайм – початок матчу о 20:30

У першому матчі дня Байєр на своєму полі розбив Кельн. Господарі ще до середини першого тайму забили у ворота найгіршої команди першості двічі і дали зрозуміти, що свого сьогодні не віддадуть. По перерві Боніфейс поставив масну крапку у матчі, піднявши леверкузенців на першу сходинку турнірної таблиці. Кельн зазнав вже шостої поразки і продовжує з 1 очком йти останнім.

Баварія без особливих проблем здолала Фрайбург. Мюнхенці вирішили відійти від сценарію своїх попередніх матчів і відігруватись по перерві, а одразу взялись до справи. Вже до середини першого тайму зусиллями Комана і Сане «Ротен» вели 2:0 (Лерой згодом забив ще раз, але взяття воріт скасували через офсайд). Наприкінці зустрічі Коман оформив дубль, завершивши розгром Фрайбурга. Баварія набрала 17 очок і піднялась у топ-3 Бундесліги – від Байєра її відділяє 2 пункти.