«Корупція»: вболівальники неоднозначно відреагували на історичне рішення «Полісся»

Футбол України 11 Жовтня, 16:18 253
«Корупція»: вболівальники неоднозначно відреагували на історичне рішення «Полісся» | 19-27
Полісся придбало для УАФ автомобіль VAR, ставши першим клубом України, який зробив подібний жест. Вболівальники житомирян відреагували на таку новину.

Президент Полісся Геннадій Буткевич перед початком нинішнього сезону виступив з ініціативою придбати за власні кошти та передати УАФ автомобіль VAR.

У понеділок, 9 жовтня, генеральний директор клубу Володимир Загурський та перший віцепрезидент УАФ Вадим Костюченко прийняли перші результати тестування цієї машини, за яку Полісся заплатило 300 тисяч євро.

Про це повідомила пресслужба житомирян, привівши слова Загурського з цього приводу.

«Чітка позиція Полісся – на кожному матчі має бути присутня система VAR. Або це має бути мобільне авто, на базі якого є все необхідне обладнання, або це має бути, як пропонують інші клуби – повністю стаціонарне устаткування на кожному стадіоні.
Тут форма не має значення, має значення суть – потрібно максимально виключити людський фактор, передати події в матчі на розсуд сучасних технологій та мінімізувати помилки та галас довкола суддівських рішень. І за результатом кожного зіграного туру аналізувати футбольну гру, а не помилки арбітрів».

Також цю новину прокоментував вболівальники Полісся, висловивши свої сумніві у чистоті такого жесту з боку клубу.

«Ще потрібно суддів закордонних купити. І тоді є шанс що будуть зміни», – Peter.
«Зараз би вари куплять. Це не те саме, коли депутати плитку кладуть?», – Український Губка Боб.
«Молодці. Тепер судді сидячи в авто від Полісся і не будуть думати про те, щоб не підсудити вам. Корупція наступного рівня», – Vasiliy Sljusarchuk.