Олександр Шовковський: «Коли я вперше став у ворота, навіть не мріяв, що захищатиму кольори найвідомішого клубу східної Європи»

Динамо Київ 14 Жовтня, 15:45 413
Олександр Шовковський: «Коли я вперше став у ворота, навіть не мріяв, що захищатиму кольори найвідомішого клубу східної Європи» | 19-27
Помічник головного тренера київського «Динамо» Олександр Шовковський розповів про життя після закінчення кар'єри голкіпера.
«Життя на футбольному полі ніколи не закінчується, воно трансформується і набуває нових форм.

Коли я вперше став у ворота, я марив цією «грою номер один у всьому світі» і навіть не мріяв, що захищатиму кольори найвідомішого клубу східної Європи і стану гравцем з найбільшою кількістю матчів, зіграним за «Динамо».

З того часу минуло багато років… Сьогодні я вже у новій ролі – ролі тренера. Ця посада відкрила і продовжує відкривати для мене Світ Футболу у новій якості.

Гра Мільйонів завжди була для мене більшою, ніж просто гра. Це життєва філософія, де кожне тренування та кожен матч як маленьке життя, яке ти можеш прожити лише один раз.

І я радий, що тепер можу бути наставником для віруючих у свої мрії так само й невідворотно, як я вірив у свої», - написав Шовковський у своєму Instagram.