Збірна України 14 Жовтня, 18:01 2169
Україна здолала Північну Македонію у відборі на Євро-2024 – шедевр Караваєва, героїчний Трубін | 19-27
Збірна України здолала Північну Македонію у рамках відбору на Євро-2024.

Кваліфікація Євро-2024. Сьомий тур

Україна – Північна Македонія – 2:0

• Голи: Судаков, 30, Караваєв, 90+6

Перший гольовий момент ледь не самотужки організував Довбик. Український форвард ефектно кілька разів накрутив опонентів, тож пробивав практично впритул. Щоправда, з дуже гострого кута. Дімітрієвскі парирував.

Згодом схожий шанс отримав Мудрик, але з іншого флангу. Михайло втік від оборонців Північної Македонії, але з гострого кута пробив у голкіпера.

В середині тайму підопічні Реброва врешті конвертували ігрову перевагу в гол. Хавбек македонців Атанасов біля власної карної зони невдало зупинив м'яч. Судаков миттєво вступив у відбір – як винагороду отримав можливість пробити зі середньої відстані. Після рикошету м'яч застрибав у сітку. Україна не без частки фарту вийшла вперед.

Далі настав зірковий час Трубіна, який буквально за хвилину продемонстрував два яскраві сейви. Міовскі накрутив Матвієнка, але Анатолій зреагував на удар впритул. А за мить Мудрик відверто проспав забігання Ашковскі – український воротар знову зіграв надійно.

Невдовзі Ельмас розібрався з Матвієнком і Забарним і красиво стріляв у дальню «дев'ятку». Але, на щастя, не влучив.

Перший небезпечний момент у другому таймі був у Довбика. Судаков розкішною розрізною передачою знайшов форварда, проте Артем пробив повз ворота. Та ще й заліз у офсайд. А після подачі з кутового Матвієнко виграв другий поверх, але влучив у поперечку.

Північні македонці мали ще одну чудову нагоду відновити паритет. Чурлінов дуже легко пройшов нашу оборону і пробивав з убивчої дистанції – Трубін видав космічний сейв. Підопічні Реброва відповіли гідно – два супермоменти. Спершу блискавична контратака: Довбик відпасував на Мудрика, але Михайло програв ближню битву Дімітрієвскі. Згодом вінгер Челсі пробивав з дальньої відстані – м'яч просвистів за кілька сантиметрів від стійки.

Наприкінці поєдинку ще одного розкішного удару завдав Судаков – Дімітрієвскі виконав грандіозний сейв, пальцями однієї руки вибивши м'яч з-під поперечки.

Під завісу матчу чудовий момент організували гравці, які вийшли на заміну: Маліновський перехопив м'яч і вивів Яремчука на ударну позицію, та Північну Македонію знову врятував голкіпер.

Уже у компенсований час Караваєв протягнув м'яч і ударом майже з центра поля шокував Дімітрієвскі, який необачно вийшов з власних воріт – 2:0.

Після цієї перемоги Україна піднімається на другу сходинку (10 очок). Однак італійці, які йдуть третіми, наразі зіграли на два матчі менше. В активі «Скуадри Адзурри» 7 залікових балів. Беззаперечним лідером квінтету є Англія (13 пунктів).