Світовий футбол 21 Жовтня, 21:43 275
«Реал» на очах Луніна розписав нічию із «Севільєю» – конфуз захисника мадридців та порятунок Карвахаля | 19-27
​Севілья приймала Реал Мадрид у рамках 10-го туру Ла Ліги.

Ла Ліга, 10 тур

Севілья – Реал Мадрид – 1:1

• Голи: Алаба, 74 (А) – Карвахаль, 78

Український голкіпер Андрій Лунін залишився на лаві для запасних на цей поєдинок. Мадридці вже у дебюті гри відзначилися, проте гол Вальверде не зарахували через офсайд. Протягом першого тайму гості більше володіли м'ячем, натомість Севілья завдала більше ударів по воротах суперника (8:3).

По перерві підопічні Анчелотті діяли впевненіше та навіть забили, однак у свої. Алаба намагався вибити м'яч за межі воротарського майданчика, а натомість зрізав його за спину власному голкіперу. Карвахаль швидко врятував ситуацію, зрівнявши після навісу зі стандарту.

Нічийний рахунок протримався до фінального свистка арбітра. Тож, Реал продовжує очолювати таблицю (25 очок). Другою йде Жирона (22), а топ-3 замикає Барса (21). Севілья перебуває на 13-й позиції з 9-ма пунктами.