Що говорили гравці «Дніпра-1» після перемоги над «Динамо»

Динамо Київ 22 Жовтня, 21:12 922
Що говорили гравці «Дніпра-1» після перемоги над «Динамо» | 19-27 Фото: Олексій Гуцуляк
Гравці «Дніпра-1» прокоментував підсумки цього матчу.

Захисник «Дніпра-1» Василь Кравець:

«Перемогли за рахунок самовіддачі і командної гри. Було видно, як всі віддавалися, навіть коли хтось уже не міг. Ми готувалися півтора тижні, нормально підійшли до гри і були впевнені у своїх силах. «Динамо» теж показало хорошу гру, тому вся гра дуже сподобалася».

Форвард Олександр Філіппов:

«Ми перемогли „Динамо“ за рахунок самовіддачі, у нас кваліфіковані футболісти. Ми вдало провели сьогодні перший тайм, думаю, нічого не дали створити киянам. У другому таймі трішки підсіли фізічно, але добре, що перемогли. Це важлива для нас перемога в психологічному плані.

Тиск у другому таймі? Ми розуміли, що його потрібно витримати. „Динамо“ програвало, але ми грали і боролись одне за одного. Вважаю, сьогодні здобули заслужену перемогу».

Автор переможного голу у ворота «Динамо» Олексій Гуцуляк (на фото):

«Добре налаштувалися на гру, знали, що суперник буде більше атакувати. Відійшли назад, але скористалися власним моментом і забили гол. Можливо, десь, у другому таймі кияни нас і переважали, але ми зуміли здобути перемогу. Головне для нас – це три очки.

Пресинг від «Динамо»? Ну ми ж теж команда не проста (посміхається). Ми минулий чемпіонат завершили на другому місці і вміємо виходити з під пресингу. Ми спокійно грали у свій футбол, так що тут нічого особливого немає.

У нас була така тактика, щоб спочатку діяти агресивніше, потім відійти. Ми все це виконали, тому це і дало результат».

Хавбек команди Олександр Піхальонок сподівається, що команда фінішує у топ-3.

«Перемогли за рахунок бажання, плюс виконали установку тренера. Емоції збірників у двох командах? Є таке, адже у клубі кожен б'ється за свою сторону, але у збірній ми вже разом б'ємось за Україну. Жодних конфліктів немає».

«Завдання? Думаю, завдання бути у топ-3. Зараз виграли четвертий матч поспіль, йдемо від матчу до матчу, намагаємося грати у свій футбол».

Півзахисник «Дніпра-1» Богдан Лєднєв:

«Була тяжка гра. Грали дві дуже хороші команди. Для двох команд це був дуже принциповий матч і дуже задоволені, що взяли сьогодні три очки.

Гра на лівому фланзі? Я вже не першу гру граю ліворуч, у нас вже хороша взаємодія з партнерами. В принципі, з цим проблем немає.

Що змінилося з приходом Максимова? Його головна вимога – щоб ми більше вступали у відбір, більше приділяє увагу цьому. Він каже, що у нас з м’ячем всі добре працюємо, а в оборонній роботі додали і пішов результат. Тренер каже не боятися обігрувати один в один, тому що якщо гравець обігрує, то йде велика перевага для нашої команди.

Чи хотілося щось довести «Динамо»? Звичайно, була принципова гра, віддавав всі сили сьогодні. Задоволений, що перемогли. Наше завдання – забратися якомога вище».