Світовий футбол 24 Жовтня, 17:04 295
Скандальне дербі в Греції: матч двох грандів не дограли через влучання петарди у легіонера | 19-27
Минулими вихідними у чемпіонаті Греції проходили матчі 8 туру місцевої Суперліги.

На неділю був винесений центральний матч між найбільш титулованими командами країни.

Пекельне дербі

Панатінаїкос завітав у Піреї в гості до Олімпіакоса. На жаль, зустріч так і не була завершена через скандальну поведінку вболівальників.

На 28 хвилині Пао вийшов вперед завдяки голу Вагіаннідіса, але після перерви рахунок зрівняв Камара. Одразу після цього голу з трибун на поле полетіла піротехніка.

Постраждав кривдник Дніпра-1

У підсумку одна з петард влучила у гравця Панатінаїкоса Хуанкара, який розминався на бровці. Через це матч був зупинений, а гравці гостей залишили поле. Суддя мав намір продовжити клуб, але клуб з Афін відмовився.

Іспанський захисник був доставлений у місцевий шпиталь. Від вибуху петарди Хуанкар отримав струс мозку та частково втратив слух. Також футболіст скаржився на запаморочення. Доля матчу буде вирішена пізніше.

Після восьми турів Олімпіакос лідирує у турнірній таблиці чемпіонату Греції, маючи два бали відриву від ПАОКа та АЕКа та матч з Панатінаїкосом в запасі. Самі ж «зелені» йдуть четвертими, відстаючи від Олі на три очки.