Футбол України 25 Жовтня, 20:34 277
«Рух» U-19 оформив камбек у матчі із «Сараєвом» і пробився до другого туру Юнацької ліги УЄФА | 19-27
​Рух U-19 зустрівся з однолітками з Сараєво у рамках Юнацької ліги УЄФА.

Юнацька ліга УЄФА. Шлях чемпіонів. Перший тур. Другий матч

Сараєво U-19 – Рух U-19 – 1:3

• Голи: Бездроб, 4 – Панченко, 24, Квас, 65, Пастух, 84

Нереалізований пенальті: Касарда, 27

Перший матч був номінально домашнім для Руху. Тоді команди розписали нічию (1:1). Нагадаємо, що сильніша команда за підсумками двох матчів зіграє у 2-му турі Юнацької ліги УЄФА проти переможця пари Фамалікау – Мідтьюлланд.

Українці стартували не так потужно, як хотілося б. Вже на 4-й хвилині «жовто-чорні» пропустили від Бездроба після помилки свого голкіпера. Відігратися вдалося вже на екваторі першого тайму: після прострілу Поповського Панченко поцілив у ворота. Львів'яни перехопили ініціативу. Згодом арбітр призначив пенальті для Сараєва, яке взявся виконувати Касарда. Шутковіч зумів відбити 11-метровий.

По перерві українці остаточно стали лідерами протистояння. На 66-й хвилині Квас скористався помилкою в захисті господарів та реалізував вихід сам на сам. Наприкінці матчу тандем Федор – Пастух поставив крапку в поєдинку.

За підсумками двох матчів сильнішим виявився Рух (4:2). Тож другого туру Юнацької ліги УЄФА пробилися саме українці.