Кочергін: «Дещо залишився осад, тому що ми могли перемогти»

Світовий футбол 27 Жовтня, 20:52 129
Кочергін: «Дещо залишився осад, тому що ми могли перемогти» | 19-27
«Ракув» українського легіонера зіграв внічию зі «Спортінгом»

Український легіонер польського Ракува Владислав Кочергін прокоментував нічию проти Спортінга (1:1) у матчі третього туру Ліги Європи.


«До вилучення у суперника ми дуже добре виходили з-під пресингу, але після цієї червоної пропустили такий гол зі стандарту, після чого у Спортінга додалося сил, а ми трохи втратили наш ритм. Було важко реалізувати ті напрацювання, які ми тренували перед матчем. Можливо, це трохи надломило нашу команду.

Втім, у перерві тренерський штаб підказав нам, як правильно розкривати оборону суперника. Забили гол — могли забити більше, але це все-таки перші наші очки в Лізі Європи. Звичайно, трохи залишився осад, оскільки ми могли перемогти... Але Спортинг теж дуже хороша команда з хорошими футболістами, тому задовольняємося нічиєю.

Поганий стан газону? Я з цим погоджуся. Було слизько, навіть граючи в бутсах з залізними шипами, проте маємо те, що маємо.

У нас ще є три матчі, і тренерський штаб сказав, що кожного з наших суперників можна обіграти. Просто потрібно докласти максимум зусиль і виходити на кожен поєдинок Ліги Європи з бажанням перемагати».