Футбол України 28 Жовтня, 19:03 314
Перша ліга: «Нива» Бузова ще більше відстала від «Карпат», «Інгулець» несподівано програв удруге поспіль | 19-27
Відбулись суботні поєдинки 14-го туру Першої ліги.

• Гол: Пентелейчук, 12
  • Нереалізований пенальті: Сітало, 11 (Інгулець)

Буковина та Нива Бузова розійшлись надрезультативною нічиєю. Вже на 7 хвилині рахунок був 1:1 – на гол Будняка голом відповів Фарасєєнко. На перерву Нива Бузова пішла, ведучи в рахунку, – Паламар знову вивів гостей вперед. У другому таймі команди знову обмінялись голами, а на 83 хвилині Палагнюк оформив дубль та врятував нічию для Буковини.

В інших матчах групи А Прикарпаття та Епіцентр з однаковим рахунком перемогли Хуст та Ниву Т відповідно. Прикарпаття обмінялись голами Хоми та Мердєєва, а Шинкаренко на 75 хвилині приніс перемогу гостям. Нива Т повела у рахунку проти Епіцентра вже на 4 хвилині, але у другому таймі Мороз та Стень вирвали перемогу для Епіцентра.

А в єдиному матчі групи Б Інгулець несподівано програв ФСК Маріуполь. Найцікавіше у грі сталось в перші 15 хвилин. Сітало на 11 хвилині не реалізував пенальті, а Маріуполь миттєво покарав голом Пентелейчука. Цей забитий м'яч став єдиним у зустрічі. Таким чином, Інгулець програв вже у другому поспіль матчі, проте зберіг відрив у 8 очок від Вікторії.