Світовий футбол 28 Жовтня, 20:28 441
Русин вперше вийшов у стартовому складі «Сандерленда»: «чорні коти» здобули вольову перемогу над «Норвічем» | 19-27
У матчі 14-го туру англійського Чемпіоншипу «Сандерленд» вдома зумів здійснити камбек та здобути перемогу над «Норвічем» (3:1), перервавши гнітючу серію з трьох поразок поспіль.

Назарій Русин, у домашньому поєдинку Сандерленда проти Норвіча, вперше з'явився на полі «Стедіум оф Лайт» в стартовому складі і, як виявилося, такий крок від Тоні Моубрея виявився привильним.

Так, наш співвітчизник не відзначився голом чи результативною передачею, але і каші не зіпсував, відігравши 71-ну хвилину гри.

Перемогу «чорним котам» подарували точні удари Трея Х'юма, Даніеля Ніла та Джека Кларка.