Світовий футбол 30 Жовтня, 15:22 172
Колишні зірки УПЛ зіграли в божевільному матчі – 7 голів, 4 пенальті, екс-динамівець постраждав через захисника «Шахтаря» | 19-27
«Інтернасьйонал» програв «Корітібі» (3:4) в рамках 30-го туру чемпіонату Бразилії. Алан Патрік забив гол, Вітао отримав червону.

Бразилія, 30 тур

Інтернасьйонал – Корітіба – 3:4

• Голи: Алан Патрік, 43 (п), Енріке, 84, Валенсія, 90+12 – Маурісіу, 28, Б'янкі, 45+4, Робсон, 70 (п), 90 (п)
  • Вилучення: Вітао, 9
  • Незабитий пенальті: Валенсія, 90+11

Інтернасьйонал, у складі якого виступає аж чотири колишніх гравці з чемпіонату України, сенсаційно програв передостанній команді першості. Гра вийшла видовищної. Глядачі побачили аж сім голів. Щоправда, чотири з них були забиті завдяки пенальті.

Слід зауважити, що Інтернасьйонал серйозно постраждав через Вітао, який отримав пряму червону вже на 9-й хвилині матчу. Через це також ще в першому таймі покинув поле екс-динамівець Карлос Де Пена, замість якого випустили нового центрбека. Алан Патрік провів усю гру без замін, а Луїс Адріано залишився в запасі.