«Шахтар» здолав першолігову «Вікторію» та пройшов у півфінал Кубка України

Футбол України 30 Жовтня, 16:59 316
«Шахтар» здолав першолігову «Вікторію» та пройшов у півфінал Кубка України | 19-27
«Вікторія» приймала «Шахтар» у чвертьфіналі Кубка України.

Кубок України. 1/4 фіналу

Вікторія – Шахтар – 0:3

• Голи: Назарина, 17, Зубков, 20, Ракицький, 90

Вікторія стала єдиним представником нижчих ліг, який дійшов до чвертьфіналу Кубка України. На своєму шляху колектив із Сумщини пройшов Дружбу, Інгулець, ЛНЗ і Минай.

Шахтар стартував в турнірі з 1/8 фіналу, де розбив Верес (3:0). Тоді команду очолював ще Патрік ван Леувен. Тоді як на поєдинок з Вікторією донеччан виводив вже новий наставник Маріно Пушіч, який вирішив не надто експериментувати зі стартовим складом. У запасі матч розпочинали з основних гравців лише Матвієнко, Конопля і Сікан.

Господарі не дали навіть натяку на сенсацію. Назарина на 17-й хвилині відкрив рахунок лонгшотом. Невдовзі Ракицький видав передачу з центра поля на Зубкова, а той не підвів – 2:0. Вже перед перервою Келсі і Невертон ще кілька разів небезпечно пристрілялись по воротах Вікторії – Шеліхов зіграв чудово.