Світовий футбол 30 Жовтня, 22:56 587
Судді «вбили» «Боруссію» Д на восьмій хвилині – у Німеччині випустили офіційне зізнання | 19-27
Головний арбітр матчу 9-го туру Бундесліги між “Айнтрахтом” і “Борусією” Д Роберт Шредер припустився грубої помилки, призначивши пенальті у ворота гостей на 8-й хвилині зустрічі.

У понеділок, 30 жовтня, DFB (Німецький футбольний союз) офіційно визнав помилковим рішення Шредера покарати дортмундську Борусію призначенням пенальті у її ворота за влучання м'яча в руку Маріусу Вольфу.

Глава суддівського корпусу Бундесліги Петер Сіппель визнав, що положення лівої руки Вольфа під час потрапляння в неї м'яча було природним, а сам гравець не діяв навмисно. «Він не хотів зупинити політ м'яча, його наміром було вибити його за межі штрафного майданчика. Тому цей епізод не можна трактувати як «гру рукою», – зазначив Сіппель.

Також головний арбітр зустрічі помилився, коли відмовився призначити пенальті на користь Айнтрахта. В одному з епізодів Александер Майєр порушив правила проти Мармуша у своєму штрафному майданчику.

Матч Айнтрахт – Борусія Д завершився внічию 3:3.