«Полісся» вийшло у півфінал Кубка України

Футбол України 2 Листопада, 18:40 408
«Полісся» вийшло у півфінал Кубка України | 19-27
В рамках матчу 1/4 фіналу Кубка України 2023/24 «Полісся» дотиснуло «Олександрію» аж у серії 11-метрових.

Кубок України. 1/4 фіналу

Полісся – Олександрія – 0:0 (пен. 4:3)

Для Олександрії розпочався матч не надто вдало. Вже у середині першого тайму Руслану Ротаню довелося виконати вимушену заміну. На 28-й хвилині на полі з'явився Шостак замість Миколи Михайленка. Нагадаємо, що останній через травму пропустив фінальну частину крайнє Євро-U21.

По перерві у складі Полісся з'явився Бені Макуана. І саме він на 70-й хвилині отримав вихід віч-на-віч. Однак спроба обіграти досвідченого Микиту Шевченка не вдалося. У цій дуелі переможцем вийшов саме голкіпер Олександрії.

Наприкінці матчу довелося перервати гру через повітряну тривогу в Житомирі. І після відновлення Полісся взялося відразу до справи. Майже відразу після поновлення гри Аріелсон вивалився на ворота з правого боку штрафного майданчика. Проте Микита Шевченко знову виграв дуель у гравця житомирян.

Вже майже перед свистком про закінчення матчу Аріелсон і Макуана вискочили на ворота гостей. Бразилець вирішив пробити сам, а не віддавати на партера, і знову програв двобій Шевченку.

У другому екстра-таймі Аріелсон знову міг відзначитися. Після класної передачі Смолякова з ліва бразилець вдарив м'ячем у газон і снаряд перелетів над поперечкою.

У кінці доданого часу гравці Полісся, зокрема, Аріелсон і Макуана отримали напівмоменти. Однак після їхніх ударів м'яч полетів за межами рамки воріт Микити Шевченка.

У серії післяматчевих пенальті гравці Олександрії Логінов і Копина майже поховали шанси гостей на позитивний результат. Відродив інтригу Морзоко, який не зміг реалізувати вирішальний пенальті для Полісся. Проте це вдалося зробити Козаку.

У підсумку перемога Полісся у серії пенальті 4:3. І саме житомирський клуб виходитьу півфінал Кубка України.