Світовий футбол 2 Листопада, 21:02 617
Шедевр екс-динамівця не врятував від поразки на 90+9 в матчі з 7 голами – коштовний форвард «Реала» оформив дубль | 19-27
​В Бразилії відбувся запальний матч між лідерами чемпіонату.

Бразилія, Серія А, 31 тур

Ботафого – Палмейрас – 3:4

• Голи: Едуарду, 21, Че Че, 30, Сантос, 36 – Ендрік, 49, 84, Лопес, 89, Серкейра, 90+9
  • Нереалізований пенальті: Соарес, 83 (Ботафого)
  • Вилучення: Адріелсон (Ботафого), 76

В 31 турі зустрічалися лідери турнірної таблиці Ботафого та Палмейрас. До матчу між командами була різниця в шість очок.

В першому таймі господарі діяли злагоджено і зуміли забити три м'ячі. Один з них у свій актив записав екс-гравець київського Динамо Че Че. Він потужним дальнім ударом пробив з-за меж штрафного майданчика і влучив точно в ціль. Утім, втримати переможний рахунок Ботафого не вдалося.

Після перерви Палмейрас перевернув хід зустрічі. Ендрік, який належить мадридському Реалу, відіграв оди гол. На 76 хвилині Ботафого залишився в меншості після вилучення Адріелсона. Через невеликий проміжок часу господарі заробили пенальті, але Соарес не реалізував його. Палмейрас завдяки голам Ендріка та Лопеса зрівняв рахунок, а крапку поставив Серкейра вже в компенсований час.

Ботафого залишився на першому місці з 59 очками, але Палмейрас підійшов на відстань трьох балів.