«Динамо» – «Шахтар» – 0:1 – відео гола і огляд останнього матчу Луческу

Динамо Київ 3 Листопада, 20:06 521
«Динамо» – «Шахтар» – 0:1 – відео гола і огляд останнього матчу Луческу | 19-27
«Динамо» програло «Шахтарю» (0:1) у 13-му турі УПЛ на київському стадіоні імені Валерія Лобановського і залишилося без головного тренера.

Перше Класичне сезону 2023/24 пройшло у Києві на стадіоні Динамо імені Валерія Лобановського. Ця гра відкрила програму 13-го туру УПЛ, а новий тренер Шахтаря Маріно Пушіч дебютував у чемпіонаті України.

Перший тайм запам'ятався кількома напівмоментами, але загалом гостроти було небагато. Жодна з команд у перші 45 хвилин забити так і не змогла. Шахтар ще й втратив Іраклі Азарова, який травмувався і тепер ризикує пропустити матч Ліги чемпіонів проти Барселони.

На 53-й хвилині Шахтар забив. Відзначився Олександр Зубков, який отримав пас від Невертона і прошив Георгія Бущана потужним ударом поміж ніг кіперу Динамо.

Як виявилося, цей гол Зубкова став єдиним у матчі. Динамо свій найкращий шанс змарнувало на 89-й хвилині. Після помилки Назарини м'яч опинився у Караваєва, який пробив з меж штрафного, але не влучив у ближній верхній кут.

0:1 – Шахтар набрав 24 пункти і посідає 3 місце, але за втраченими очками є лідером УПЛ (у «гірників» гра в запасі та два бали відставання від Кривбаса). Динамо ж не перемагає в чемпіонаті вже 4 матчі – у киян 16 балів і 7 сходинка турнірної таблиці.

Після гри Мірча Луческу повідомив, що йде з Динамо і завершує тренерську кар'єру.