Футбол України 4 Листопада, 20:27 307
Перша ліга: «Металіст» драматично програв і залишився на дні, матчі «Карпат» та «Інгульця» перенесли | 19-27
​У суботу, 4 листопада, відбулися три матчі 15-го туру Першої ліги 2023/24. Ще дві гри перенесли на неділю.

МФК Металург – Інгулець – матч зіграють 5 листопада о 12:00

Металіст знову не виграв, довівши серію без перемог до 11-ти матчів. Харків'яни були близькі до трьох очок у грі з Буковиною, однак дубль Палагнюка за дві хвилини наприкінці поєдинку приніс чернівецькій команді перемогу. Буковина піднялася на 5 місце групи А, Металіст на дні таблиці.

Гірник-Спорт обіграв Діназ, забивши по голу на початку і наприкінці гри. Підопічні Олександра Головка йдуть передостанніми у групі Б, Гірник-Спорт піднявся на 7 місце без серйозних шансів на фініш у верхній частині.

У ще одному матчі суботи Поділля без проблем розгромило Хуст, дозволивши супернику забити гол престижу тільки на останніх хвилинах. Закарпатці посідають передостаннє місце групи А, Поділля піднялось на 7 позицію, маючи примарні шанси на фініш у чемпіонській групі.

Матчі Епіцентр – Карпати Львів та МФК Металург – Інгулець перенесли через тривалу повітряну тривогу, внаслідок якої провести поєдинки сьогодні було неможливо. Обидва матчі зіграють у неділю, 5 листопада.