«Металіст 1925» на очах Реброва дотиснув «Чорноморець», перервавши чорну смугу

Футбол України 5 Листопада, 17:05 332
«Металіст 1925» на очах Реброва дотиснув «Чорноморець», перервавши чорну смугу | 19-27
«Металіст 1925» приймав «Чорноморець» у рамках 13-го туру української Премʼєр-ліги.

УПЛ. Тур 13

Металіст 1925 – Чорноморець – 2:1

• Голи: Борячук, 53, Моура, 78 – Шторгін, 20
  • Вилучення: Ієде, 40 (Ч.)

Чорноморець цікавіше розпочав перший тайм і один з моментів перетворив на гол ще на 20 хвилині. Шторгін скористався помилкою опонента у власному штрафному та головою переправив мʼяч у ворота.

Проте щастя одеситів тривало недовго. Ієде, який прямою ногою зіграв у Вачіберадзе, отримав другу жовту та залишив Чорноморець у меншості.

По перерві Металіст 1925 скористався кількісною перевагою і відновив паритет. Гол у свій актив записав Борячук. Під завісу матчу Моура з метрів 20-ти вгатив під ліву стійку та вивів харківську команду вперед. Господарі вперше за 6 матчів здобув перемогу.

Чорноморець наразі посідає 6 місце в турнірній таблиці з 19 очками. Натомість Металіст йде 9-м з 15 балами.