Футбол України 5 Листопада, 17:25 362
Друга ліга: «Рух» здолав «Карпати» у дербі других команд, «Скала» на виїзді перестріляла «Кудрівку» | 19-27
У суботу 16-й тур третього за силою дивізіону закривали три матчі.

Друга ліга, 16-й тур

Карпати-2 – Рух-2 – 1:2

• Голи: Сидун, 65 – Довгий, 59, Карабін, 67
  • Вилучення: Фетько, 45+1 (Карпати-2, друга жовта картка) – Федор, 49 (Рух-2, червона картка)

Львівське дербі резервістів знову повертається до Другої ліги ПФЛ. Обидві команди знаходяться в середині турнірної таблиці. Карпатівці не можуть виграти вже п’ять матчів поспіль – дві нічиї та три поразки. У стартовому турі Карпати-2 під орудою тоді ще Сапуги розгромили Рух-2 5:0 на його полі, здивувавши всю Другу лігу. Це добре пам’ятали суперники. Вони прагнули реваншу.

Господарі активно розпочали гру. Довелося вступати у гру Гереті вже на першій хвилині, коли він парирував удар Сидуна. Намагалися на початку зустрічі більше контролювати м’яч підопічні Гнатіва і у них це досить непогано виходило. Рухівці поступово змогли відвести гру від власних воріт, але з конструктивом у них були проблеми.

Поступово віддали ініціативу своїм суперникам господарі і розраховували на контратаки. Було багато боротьби, але обмаль загострень у заключній третині поля. У компенсований час за симуляцію другу жовту отримав Фетько. У першій половині зустрічі голів не було.

Після перерви характер гри особливо не змінювався. Суперники грали без воріт. На початку другого тайму за небезпечну гру проти голкіпера другу жовту отримав Федор, який тільки що з’явився на полі. Команди залишилися у рівних складах. Першу жовту Федор отримав перед виходом на заміну. На 59-й хвилині гості відкрили рахунок, реалізувавши простір після скорочення складів обох команд. Після передачі від Олександра Гереги головою у кут воріт забив досвідчений Довгий – 0:1.

На 64-й хвилині після шикарної передачі Кожанова розстріляв ворота Вадим Сидун – 1:1. Через три хвилини Карабін наважився на удар з-за меж штрафної і м’яч після рикошету залетів у ворота – 1:2. Розкрилася гра у другій половині тайму. Попри всі старання, відігратися господарі поля не змогли. Рух-2 взяв хоча й не такий переконливий, але такий важливий реванш у молодих земляків. У Другій лізі саме підопічні Безуб’яка є найкращою «двієчкою», а от Карпати-2 під керівництвом Гнатіва дивовижним чином не прогресують – почали так яскраво, багато сенсацій зі знаком «+» піднесли, а зараз уже шість турів не можуть виграти, за цей час набравши лише два очки.

Кудрівка – Скала – 1:2

• Голи: Скепський, 50 (п.) – Пучковський, 21, Авер'янов, 36 (п.)

МФК Металург-2 – Тростянець – 1:1

• Голи: Ковальський, 55 – Таранушич, 74

ЮКСА (Тарасівка) – Локомотив (Київ) – 1:1

• Голи: Матеус, 47 ‒ Козій, 90+5

Чайка (Петропавлівська Борщагівка) – Кремінь-2 (Кременчук) – 5:0

• Голи: Семенець, 15, 33, 58, Вечурко, 31, Дубілей, 54

ПФК Звягель – Нива (Вінниця) – 4:1