Світовий футбол 8 Листопада, 00:04 23504
«Мілан» переграв ПСЖ, «Порту» прибив «Антверпен» і опустив «Шахтар» - результати вівторка в Лізі чемпіонів | 19-27
7 листопада відбулися вісім матчів четвертого туру Ліги чемпіонів.

• Голи: 0:1 - 9 Шкріняр, 1:1 - 12 Леау, 2:1 - 50 Жиру

Після трьох поразок у чотирьох останніх поєдинках Мілан переміг у надважливому матчі проти ПСЖ у Лізі чемпіонів. І не просто зміг тріумфувати, а здобути вольову перемогу. У четвертому турі найпрестижнішого клубного турніру Європи італійці мінімально здолали французьких гостей.

Хоча саме парижани вже у дебюті поєдинку відкрили рахунок. Мілан Шкріняр відзначився на 9-й хвилині. Однак господарі дуже швидко відповіли. Олів'є Жиру замикав подачу з лівого флангу, але Джіджі Доннарумма з цим ударом впорався. Та удар Рафаеля Леау через себе вже поставив перед екс-голкіпером Мілана завдання, яке неможливо було вирішити.

На старті другого тайму гравці італійського клубу відіграли до кінця. І за це отримали винагороду. Подача з правого флангу пролетіла транзитом над паризьким штрафним майданчиком. Але господарі Сан-Сіро не вимкнулися з епізоду і вже з протилежного крила атаки повернули м'яч на лінію воротарського майданчика ПСЖ. Олів'є Жиру на другому поверсі переграв Мілана Шкріняра і забив переможний м'яч. Та став найбільшвіковим французьким гравцем, який відзначався у Лізі чемпіонів, перевершивши за цим показником легендарного Лорана Блана.

У підсумку завдяки цій перемозі Мілан вперше у цьогорічній Лізі чемпіонів здобув перемогу. Та щей вперше забив свої м'ячі у цьому сезоні турніру. Відтак італійці набирають 5 очок і піднімаються на третю сходинку турнірної таблиці групи F. На бал більше у ПСЖ 6 пунктів. Лідирує у квартеті Борусія Д із 7 очками. На останнє місце опустився Ньюкасл – 4 бали.

Шахтар - Барселона 1:0

• Гол: 1:0 - 40 Сікан

Порту (Португалія) - Антверпен (Бельгія) 2:0

• Голи: 1:0 - 32 Еванілсон (пен), 2:0 - 90+1 Пепе

У групі Ліги чемпіонів «дракони» програвали лише Барселоні, здолавши Шахтар і Антверпен. Тоді як бельгійський клуб не набрав жодного очка.

Після поразки від португальців на домашньому стадіоні (1:4) «червоні» видали несподівану конкурентну боротьбу. Баліквіша вже на 8-й хвилині пробив поруч зі стійкою. Порту відповів кількома незграбними ударами повз ворота від Еванілсона і Таремі. Команди мали всі шанси так і піти на перерву з нулями на табло, якби Джирано Керк не привіз пенальті. Еванілсон впевнено відкрив рахунок.

У другій половині гості залишились в меншості. Екеленкамп жорстко зустрів суперника, за що отримав пряму червону. Та навіть з кількісною перевагою Порту довго не міг закрити матч другим голом. Вже на 90+1 хвилині ветеран Пепе поставив крапку в матчі – 2:0.

Атлетіко (Іспанія) - Селтік (Шотландія) 6:0

• Голи: 1:0 - 6 Грізманн, 2:0 - 45+2 Мората, 3:0 - 60 Грізманн, 4:0 - 66 Ліно, 5:0 - 76 Мората, 6:0 - 85 Ньїгес

У квартеті Е все зводиться до розбірок трьох команд. Селтік вкотре виконав роль статиста, зазнавши тенісного розгрому на полі Атлетіко.

Грізманн вже на 6-й хвилині вразив ворота «кельтів», а раннє вилучення Маеди вбило будь-яку інтригу. Альваро Мората з 5 голами вирвався у лідери бомбардирських перегонів ЛЧ.

Лаціо (Італія) - Феєнорд (Нідерланди) 1:0

• Гол: 1:0 - 45+1 Іммобіле

Лаціо та Фейєнорд обмінялися домашніми перемогами, повторивши минулорічну дуель в групі Ліги Європи. Успіх римлянам приніс гол Іммобіле «в роздягальню». Атлетіко з 8 очками вирвався у лідери групи і готується до важкого виїзду в Роттердам (6 очок). Лаціо (7 пунктів) прийматиме солодку шотландську булочку (1).

Манчестер Сіті (Англія) - Янг Бойз (Швейцарія) 3:0

• Голи: 1:0 - 23 Холанд, 2:0 - 45+1 Фоден, 3:0 - 51 Холанд

Група G виправдала найбанальніші прогнози. Манчестер Сіті трощить всіх і легко гарантував собі місце у плей-офф. Ерлінг Холанд знову відвантажив 2 голи Янг Бойз.

Црвена Звезда (Сербія) - Лейпциг (Німеччина) 1:2

• Голи: 0:1 - 8 Сімонс, 0:2 - 77 Опенда, 1:2 - 81 Генріхс (авт)

Слідом за «містянами» вихід з групи оформив РБ Лейпциг, хоча німцям довелося понервувати наприкінці матчу з Црвеною Звездою. У наступному турі повинен відбутися остаточний розподіл місць – РБ спробує створити сенсацію на полі Сіті, аутсайдери групи у Швейцарії розіграють путівку до ЛЄ.