Світовий футбол 8 Листопада, 22:04 2475
ЛЧ. «Бенфіка» провалилася у матчі проти «Реала Сосьєдада», Трубін був безсилим та сенсація в Неаполі | 19-27
Зіграно перші матч ЛЧ четвертого туру.

Реал Сосьєдад приймав Бенфіку у рамках 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів. Груповий етап. Тур 4

Реал Сосьєдад – Бенфіка – 3:1

• Голи: Меріно, 6, Оярсабаль, 11, Барренечеа, 21 – Сілва, 49
  • Нереалізований пенальті: Мендес, 27

Бенфіка абсолютно провалила перший тайм. Жахлива гра у захисті призвела до трьох пропущених голів у ворота Анатолія Трубіна. Ще на 6 хвилині зустрічі Елустондо навісив у правий кут воротарського майданчика. Там без опіки перебували одразу два гравці іспанської команди – Меріно переправив головою мʼяч у ціль.

Чекати на другий гол довго не довелося. Оярсабаль отримав мʼяч після помилки суперника, вибіг віч-на-віч з Трубіном та подвоїв перевагу Реала Сосьєдада. За кілька миттєвостей Меріно міг оформити дубль, але взяття воріт скасували через офсайд. Натомість Барренечеа красиво влучив у дальню девʼятку. Бенфіка могла б пропустити й більше, але Мендес не реалізував пенальті, вгативши прямісінько у стійку.

По перерві Сілва відіграв один мʼяч, замкнувши подачу Отаменді. У відповідь Барренечеа віддав прострільну передачу в штрафний майданчик, але Трубін перехопив мʼяч. Бенфіці врятуватися не вдалося.

У цьому матчі Трубін виконав три сейви, виконав успішний вихід з воріт, двічі виносив мʼяч, а коефіцієнт запобігання голів становить 0,40.

Бенфіка у групі D перебуває на дні з нулем і не має шансів вийти у плей-офф, а Реал Сосьєдад очолює турнірну таблицю з 10 очками.

Ліга чемпіонів, груповий етап, 4 раунд

Наполі – Уніон – 1:1

• Голи: Політано, 39 – Фофана, 52

Уніон дебютант-аутсайдер групового етапу ЛЧ. Протягом трьох турів німці так і не набрали жодного пункту.

Перший тайм був за неаполітанцями. Підопічні Гарсії створили низку перспективних атак, а згодом тотальну перевагу вдалося конвертувати у забитий м'яч. Щоправда, взяття воріт було скасовано через офсайд. Однак це не зупинило «блакитних», тож під завісу тайму їм таки вдалося повести в рахунку.

Політано забив курйозний гол – Руй прострілив у штрафний, м'яч з рикошетом від ноги захисника влучив у груди Маттео, а тоді у ворота. Уніон мав розкішний шанс зрівняти, але круглий лише перевірив на міцність ліву стійку.

По перерві Фофана після розкішної комбінації змінив рахунок на табло – 1:1! Господарі продовжували домінувати, але реалізувати свої моменти не змогли. Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию.

Таким чином, Уніон здобув перше очко в поточній ЛЧ, Наполі перебуває на 2-му місці (7). Реал (9) та Брага (3) між собою ще не зіграли.