Футбол України 10 Листопада, 20:15 267
«Колос» переміг «Минай» у матчі з голом Бурди: команда Шарана досі не знає перемог в УПЛ | 19-27
У матчі 14-го туру Української Прем'єр-ліги ковалівський «Колос» приймав ужгородський «Минай». Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 2:0.

Колос відкрив рахунок на 18-й хвилині. Проста подача з кутового знайшла голову ветерана Мілька, який розстріляв Бандуру. Хоча кіпер був близький, щоб відбити м'яч, але круглий все-таки залетів у ворота.

Цікаво, що і другий гол у цьому матчі був забитий після кутового. Центральний захисник Колоса Бурда переграв опонентів на другому поверсі і вгатив під поперечку.

На перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь Колоса.

Надії про камбек Миная були поховані на 50-й хвилині, коли Мельник отримав другу жовту та покинув поле.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Колоса із рахунком 2:0